ProPlent Asfalt Plent Raporlama Programı

Asfalt Plenti Raporlama Programımızın E-Mak firması için çözüm ortağımız ÖM-EL Mühendislik ile yeni sürümü geliştirilmiştir. Bu projede asfalt plentinin tüketim ve üretim bilgileri PLC ortamından alınarak raporlar geliştirilmesi sağlanmıştır.

Daha Güçlü Bir Yapı..!
İngilizce Türkçe Dil Desteği..!
Daha Güvenli ve Etkin..!

ProPlent Asfalt Plent Raporlama Programı

ProPlent Asfalt Plenti Raporlama Programımızı esnek bir sürümünü geçen sene kullanıma sunmuştuk. Asfalt Plenti projeleri daha esnek ve daha etkin bir yapıya ihtiyacı duyulmuştur. Asfalt Plentinin üretim ve tüketim bilgilerine PLC ortamından daha etkin erişim imkanı gerekmektedir. Ayrıca proje yapısına göre özelleştirme gerekmekteydi.

ProPlent Asfalt Plenti Raporlama programının yeni sürümü projelerde özelleştirme, daha esnek ve daha etkin kullanım sağlamıştır. ProPlent programı PLC haberleşme yazılımı sayesinde verileri daha etkin olarak toplamaktadır. Kullanıcı ve opertör işlemlerinin kayıtları daha güvenli bir yapıya getirilmiştir. Asfalt Plenti projesine bağlı olarak üretim ve tüketim verilerini özelleştirme imkanı mevcuttur. Eski sürüm ProPlent Asfalt Plenti Raporlama programı kullanan firmalarımız yeni sürüme geçiş yapmaları gerekmektedir.

ProPlent programı PLC haberleşme yazılımı

ProPlent Asfalt Plenti Programı araç çubukları ile raporlara daha kolay ulaşabilirsiniz.

ProPlent programı PLC haberleşme yazılımı

ProPlent Asfalt Plenti Programı Müşteri ve Şantiye bilgilerini Siemens PLC üzerinden otomatik olarak almaktadır.

ProPlent programı PLC haberleşme yazılımı

ProPlent Asfalt Plenti Programı, asfalt plentinde oluşan Alarmları tarih aralığında ve operatöre göre raporlayabilmektedir. Alarmların hangi gün ve operatörde oluştuğu hakkında detaylı bilgi vermektedir.

ProPlent programı PLC haberleşme yazılımı

ProPlent Asfalt Plenti Programı, asfalt plenti çalışırken Parametre değişikliklerini tarih aralığında ve parametreye göre detaylı bir şekilde raporlayabilmektedir. Asfalt ile ilgili parametre değişiklikleri hakkında detaylı bilgi vermektedir.

ProPlent programı PLC haberleşme yazılımı

ProPlent Asfalt Plenti Programı, İşletme Raporu tarih aralığında ve müşteriye göre detaylı bir şekilde raporlayabilmektedir. İşletmeden çıkan asfaltın ne kadar, hangi reçete ile ve hangi harmanlar hakkında detaylı bilgi vermektedir.

ProPlent programı PLC haberleşme yazılımı

ProPlent Asfalt Plenti Programı, Üretim ve Tüketim tarih aralığında üretim ve tüketim bilgilerini detaylı bir şekilde raporlayabilmektedir. İşletmeden üretimde kullanılan malzemeleri harmanlara göre ne kadar alındığı ve üretim yapılırken işletme üretim değerleri hakkında detaylı bilgi vermektedir.

ProPlent programı PLC haberleşme yazılımı

ProPlent Asfalt Plenti Programı, Harman İnceleme tarih aralığında üretimi yapılan asfaltın malzeme ve reçete bilgilerini detaylı bir şekilde raporlayabilmektedir. Böylece üretimde oluşan hataları detaylı bir şekilde inceleme imkanı vardır.

Firmamız PLC haberleşmeli üretim otomasyon yazılımı geliştirmektedir. Firmanızın ihtiyacına göre otomasyon yazılımları geliştirebiliriz.

Paylaş

Kingston Yetkili Satıcı
Sandisk Yetkili Satıcı
Samsung Yetkili Satıcı
WesternDigital Yetkili Satıcı