ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı kumaş baskı boyalarının hazırlanmasını sağlayan bir programdır. Kumaşların baskıda varyant ve şablonlara göre boyalarının hazırlanmasın sağlar. Çözüm ortağımız ÖM-EL Mühendisklikle hazırladığımız otomatik dolum sistemi ile entegre çalışan bir otomasyon yazılımıdır.

Varyan ve Şablon Kontrolü ..!
Tetikçi Bileşenler..!
Vizkozite Modeller..!
İçerik Matrisleri..!

ProBoya Tekstil Baskı Boya Hazırlama Programı
ProBoya Tekstil Baskı Boya Hazırlama Programı

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı, menülerinde Statik Parametreler, Dinamik Parametreler, Tetikçi bileşenler, Görevler ve Raporlar vardır. Statik Parametreler; içerik, bileşen, dozaj grubu, kumaş, kova, dozaj hattı ve baskı makinesi tanımlarından oluşur. Dinamik Parametreler; şablon ve varyant tanımlarından oluşur. Tetikçi menüsünde; bileşenler, vizkozite model, içerik matrisi vardır. Görev menüsünde, görev girişi, acil görev girişi, görev listesi ve görev kuyruğu vardır.

ProBoya Tekstil Baskı Boya Hazırlama Programı

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı, dinamik parametrelerde şablon tanımları ve variyant tanımları vardır. Kumaş baskısının deseni, şablonu, varyantı, kombinasyonu, boya grubu, kumaş gibi ana parametrelere bağlı olarak tanımlamalar yapılır. Şablonun viskozitesi, dozaj grubu ve boya bileşenleri dikkate alınır.

ProBoya Tekstil Baskı Boya Hazırlama Programı

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı, tanımlarında kumaş boyasını etkileyecek her türlü parametreler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Boya bileşen içerikleri, baz sinyal bileşenleri, vizkozite tazminatları gibi parametrelerin kayıtları yapılmaktadır. Bileşenlerin alt bileşenlerini dikkate alabilmektedir.

ProBoya Tekstil Baskı Boya Hazırlama Programı

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı, tetikçi bileşenlerin viskozite modellerine göre etkileri tanımlanabilir. Kıvamlaştırıcı ve baz kıvamlaştırıcıların etkilerine göre hesaplama yapar.

ProBoya Tekstil Baskı Boya Hazırlama Programı

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı, görevlere otomatik numaralama yapar. Görevi, Desen, varyant ve kombinasyona göre hazırlayarak görevin protokol çıktısını alabilirsiniz. Protokolde şablonlara göre bileşenlerin miktarları parametrelere bağlı şekilde hesaplanarak görev kuyruğuna eklenir.

ProBoya Tekstil Baskı Boya Hazırlama Programı

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı, ÖM-EL Mühendislik ile ortak hazırlamış olduğumuz PLC Kontrol Modülü ile otomatik kova dolumları yapabilmektedir. Kova kuyruğuna göre üretim yaparken, reçete düzeltmesi, kova tahsiyesi işlemleri PLC tarafından yapılabilir. Program entegre bir şekilde bilgi ve parametre değişikliklerini boya baskısının şablon ve varyantlarını güncellenebilir.

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı firmanızın isteklerine göre geliştirilebilir. Firmamız masa üstü uygulamaları yazılımları ve otomasyon yazılımları geliştirmektedir. Firmanızın ihtiyacına göre yazılımları geliştirebiliriz.

Paylaş

Kingston Yetkili Satıcı
Sandisk Yetkili Satıcı
Samsung Yetkili Satıcı
WesternDigital Yetkili Satıcı