BSMMMO Web Tasarımı ve Web Uygulaması

BSMMMO web portalını dinamik bir yapı olarak, web sitesi kontrol panelini yenileyerek, başarılı bir web tasarımı ve web uygulaması haline getirildi. BSMMMO web portalı; PHP, MySQL, JavaScript, Jquery vb. web yazılım araçları kullanılarak geliştirilen dinamik bir web uygulamasıdır.

Dinamik Web Site..!
Mobil Uyumlu..!
Kullanıcı Dostu..!

BSMMMO Web Tasarımı ve Web Uygulaması
BSMMMO ana sayfası dinamik web site tasarımı oluşturuldu.

BSMMMO ana sayfa web tasarımında, dinamik bir yapı oluşturuldu. Öne çıkan konular dinamik artan slide ile gösterilmektedir. Son eklenenler sitenin güncelliği hakkında bilgi vermektedir. Sürekli kullanılan web sayfalarına Hızlı Erişimden ulaşılmaktadır. Gerekli doküman ve yayınlara Yayınlarımız alanından rahat erişim sağlanmıştır.

BSMMMO konular dinamik web site tasarımı oluşturuldu.

BSMMMO ana sayfa web tasarımında, konularına göre bölümler oluşturuldu. Haberler ve Duyurular, Bilanço Dergisi, BSMMMO TV, Mevzuat, Tesmer konularında web portalı alt sayfa tasarımları yapıldı.

PDF dinamik web site tasarımı oluşturuldu.

BSMMMO web tasarımında, detay bilgilere pdf dosya yapısı ile ulaşım sağlandı. Web tasarımında kullanıcı dostu tasarım çalışması yapıldı. Web sayfasında yayınlanan bilgileri saklamak ve paylaşmak daha kolaylaştı.

Mobil cihazlar ve cep telefonu dinamik web site tasarımı oluşturuldu.

BSMMMO dinamik web tasarımında, mobil uyumluluk düşünülerek web tasarımından mümkün olan her cihaz için dinamik mobil uyumluluk sağlandı. Site görünümünde mobil uyumluluk desteklemeyen cihazlar için alternatif gösterimler için dinamik web tasarımları yapıldı.

BSMMMO Web Tasarımı ve Web Uygulaması firmanızın isteklerine göre geliştirilebilir. Firmamız web tasarım ve web uygulama yazılımı geliştirmektedir. Firmanızın ihtiyacına göre web uygulama yazılımları geliştirebiliriz.

Paylaş

Kingston Yetkili Satıcı
Sandisk Yetkili Satıcı
Samsung Yetkili Satıcı
WesternDigital Yetkili Satıcı