BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması, PHP, MySQL, JavaScript, Jquery vb. web yazılım araçları kullanılarak geliştirilen asistan özellikli programdır

Asistan Özellik..!
Doğrulama ve Alan Kontrolleri..!
Seçime Göre Değişen Formlar..!

BSMMMO Web Tasarımı ve Web Uygulaması
İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması giriş formunda, personel arama, başvuru yapma ve bilgi güncelleme işlemleri ile asistan başlamaktadır. Personel araması yapabilmeniz için BSMMMO üye olmanız ve şifrenizi almanız gerekir. İş başvurusu yapmanız için mail adresinizin olmalıdır.

İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulamasında bilgileri girişlerinde bilgilerinizi doğru girmeniz gerekir. Bilgilerde hata var ise asistan uygulama sizi uyarır.

İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulamasında bilgileriniz kontrol etmek için ileri ve geri geçişler yapabilirsiniz. Web asistan uygulaması özelliği kullanılarak bilgilerinizi kontrol etme imkanı vardır. Giriş yapacağınız bölümler hakkında ayrıca soru işaretlerinden yardım alabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulamasında resim ve özgeçmiş dosyalarınızı ekleme özelliği vardır.

İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulamasında iş başvurularından, detaylı ve filtre özellikli personel arama yapabilirsiniz.

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması firmanızın isteklerine göre geliştirilebilir. Firmamız web tasarım ve web uygulama yazılımı geliştirmektedir. Firmanızın ihtiyacına göre web uygulama yazılımları geliştirebiliriz.

Paylaş

Kingston Yetkili Satıcı
Sandisk Yetkili Satıcı
Samsung Yetkili Satıcı
WesternDigital Yetkili Satıcı