Microsoft Ofis 2016’daki Yenilikler

Microsoft Office 2016 yeni özellikler ve geliştirilen uygulamalar ile sunuldu. Microsoft Office 2016’da dikkati çeken yeni özellikleri aşağıdadır:

Gerçek Zamanlı Birlikte Yazma
Yeni Grafik Türleri
Posta Önceliklendirme

Microsoft Ofis Programı Satış
Microsoft Word Programı Satış

Gerçek Zamanlı Birlikte Yazma

Bir belge üzerinde iş arkadaşlarınızla birlikte çalışmak istediğinizde, herkesin yaptığı değişiklikleri anında görmek için gerçek zamanlı birlikte yazma özelliğini kullanın.

Öncelikle, diğerlerinin de belge üzerinde çalışabilmesini sağlamak için belgeyi OneDrive veya SharePoint Online’a kaydedin.

Sonra, belgeyi birlikte düzenlemek istediğiniz kişileri davet edin. Diğerleri belgeyi Word 2016 veya Word Online’da açıp çalışmaya başladığında, birbirinizin yaptığı değişiklikleri anında görebilirsiniz.

Microsoft OneNote Programı Satış

Paylaşılan Not Defterleri

İlgili bilgilerden herhangi bir bölümünü veya tümünü (fotoğraflar, videolar, klipler, çizimler, vb) tek bir merkezi konumda toplayın, diğer kişilerle birlikte çalışın ve saniyeler içinde uygulama eşitleme değişikliklerini izleyin.

Not defterinizi başkalarıyla paylaşmak isterseniz, başkalarının ulaşabilmesi için OneDrive’da OneNote 2016 not defterinizi oluşturmayı unutmayın. Bilgisayarınızda zaten bir not defteri oluşturduysanız, önce OneDrive’a taşıyın.

Not defterinizin OneDrive ortamında olması kişilerin otomatik olarak görebileceği anlamına gelmez. Tüm cihazlarınızda sizin kullanımınıza açıktır. Herkesin görebilmesi için, kasıtlı olarak başkalarıyla paylaşmanız gerekir.

Microsoft Outlook Programı Satış

Posta Önceliklendirme

Karışık E-posta özelliği, postanıza verdiğiniz öncelikleri öğrenir ve sonra düşük öncelikli iletileri ayrı bir klasöre yerleştirerek (aynı zamanda herhangi bir şey kaçırmamanız için günlük özet sağlayarak) size yardımcı olur.

İkincil özelliği, düşük öncelikli iletileri Gelen Kutunuzun dışına, kendi klasörlerine taşıyarak önemli iletileri tarama sürenizi azaltmak üzere tasarlanmıştır. İkincil özelliği, gözardı etme ihtimalinizin en yüksek olduğu iletileri tespit etmek için geçmişteki etkinliklerinize bakar. Ardından iletileri Gelen Kutunuzun altındaki İkincil adlı bir klasöre taşır. İkincil klasörü, hesabınıza nasıl eriştiğiniz fark etmeksizin kullanılabilir.

İkincil ve önemsiz e-postaların hepsi Gelen Kutunuza düşmeden önce filtrelenir. İlk olarak, ileti başlığı veya iletinin gönderildiği sunucu gibi ileti içeriklerine göre önemsiz e-postalar değerlendirilir ve filtrelenir. İkincil özelliği, bu aşamadan sonra Gelen Kutunuza gönderilmek üzere olan kalan iletileri çözümler ve geçmişteki davranışlarınıza göre çoğunlukla gözardı ettiğiniz veya yanıt vermediğiniz ileti türlerini filtreler.

Microsoft Excel Programı Satış

Yeni Grafik Türleri

Yeni grafik türleriyle finansal ve hiyerarşik verileri görselleştirin, verilerinizin istatistiksel özelliklerini vurgulayın: Ağaç Haritası, Şelale, Pareto, Çubuk, Kutu ve Yatay Çizgiler ve Güneş Işığı.

Şelale grafik, değer eklenip çıkarıldıkça değişen toplamı gösterir. Bir başlangıç değerinin (örneğin, net gelir) bir dizi pozitif ve negatif değerlerden nasıl etkilendiğini anlamak için kullanışlıdır.

Ağaç haritası grafiği, verilerinizin hiyerarşik bir görünümünü sağlar ve bir mağazanın en çok satan ürünleri gibi desenleri belirlemeyi kolaylaştırır.

Microsoft OneDrive Programı Satış

OneDrive

Tüm OneDrive kullanıcıları OneDrive ile ücretsiz olarak 15 GB depolama alanına sahip olur.

Belge, fotoğraf, sunu ve daha fazlasını yükleyip daha sonra bunlara bir bilgisayardan veya telefondan erişin.

Bilgisayarınızda OneDrive masaüstü uygulaması yüklüyken belgeleriniz çevrimdışı olarak da kullanılabilir.

Microsoft PowerPoint Programı Satış

Platformlar Arası, Cihazlar Arası

Word, PowerPoint, Excel, OneNote ve Outlook’ta Hiçbir şey kaçırmadan bir cihazdan diğerine kolayca geçiş yapın.

Windows, Android ve Apple cihazları arasında Office belgelerinizi görüntüleyin ve düzenleyin.

Cihazlarınız arasında tutarlı bir görünümden ve tanıdık kullanıcı deneyiminden yararlanarak gözden geçirin, düzenleyin, çözümleyin ve sunum yapın.

Firmanızına Microsoft Ofis programlarına geçişinde lisanslama ilgili teknik destek verebiliriz.

Paylaş

Kingston Yetkili Satıcı
Sandisk Yetkili Satıcı
Samsung Yetkili Satıcı
WesternDigital Yetkili Satıcı

Paylaş

Kingston Yetkili Satıcı
Sandisk Yetkili Satıcı
Samsung Yetkili Satıcı
WesternDigital Yetkili Satıcı