Kurumsal Web Site Tasarım

Güzel hazırlanmış kurumsal web site tasarım ile firmanız, internet üzerinde en iyi şekilde yansıyacaktır. Kurumsal web siteniz size özel olarak tasarlanmalıdır. Sonuçta firmanızın internet üzerinde en iyi şekilde yansıtmalıdır.

Kurumsal web sitesi tasarım sadece web sitesi tasarımından oluşmaz. Web sitesi tasarımının yanı sıra güvenliği, görünüşü, mobil uyumluluğu, güncelliği vb. konuları da önemlidir.

Ayrıca kurumsal web siteniz firmanızın kurumsal kimliğini yansıtmalıdır.

Size Özel Kurumsal Web Tasarımı
Güvenli Kurumsal Web Site Tasarımı
Mobil Uyumlu Kurumsal Web Site Tasarımı
Sürekli Güncel Kurumsal Web Site Tasarımı
Kurumsal Web Site Sosyal Medya Desteği

Nasıl Kurumsal Web Site Tasarım Olsun?
Firmanıza Özel Kurumsal Web Tasarım

Firmanıza Özel Kurumsal Web Tasarım

Firmanızın web sitesi tasarımı hazır şablon tasarımlar ile hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. Ancak web sitenizin aynısı diğer benzer web sitelerinde olacaktır. Sanki bir yemeğe aynı kıyafetle gelen kişiler gibi. Sonuçta hazır şablon web tasarımları kurumsal web sitenizi sizin istediğiniz gibi yansıtmayacaktır. Bir başka değişle hazır şablon web site tasarımın için doğru materyallere ihtiyaç vardır. Örneğin size özel resimler çekilmeli.

Kurumsal web sitesi tasarımı firmanızı internet üzerinde özgün bir şekilde yansıtmalıdır. Firmanızın öngörüş ve beklentilerin karşılamalıdır. Bu nedenle web sitesi tasarımı proje olarak planlanmalıdır. Ayrıca web sitesi planlamasında proje süreçleri yakından takip edilmelidir.

Sonuç olarak kurumsal web sitesi proje süreçleri ve süreç içerikleri önemlidir. Her şeyden önce kurumsal web sitesi için ön taslak çalışmaları size özel tasarımı seçmenizi sağlayacaktır.

Güvenli Web Site Tasarımı

Güvenli Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal web sitenizin internet üzerinde güvenliği önemlidir. Çünkü internet üzerinde saldırılar her geçen gün artmaktadır. Sonuçta bu saldırılara karşı kurumsal web sitenizin korunması önemlidir.

Kurumsal web sitesi tasarımında güvenlik önemlidir. Ayrıca hazır web sitesi tasarım kodlarını saldırı planlayan kişilerce bilinmektedir. Bu nedenle firmanızın kurumsal web sitesi güvenli bir tasarım olmalıdır. Bir başka değişle web tasarımı güvenlik açıklarına karşı sürekli güncellenmelidir.

Kesinlikle kurumsal web sitenizin güvenlik saldırılarına nasıl karşı nasıl savunduğunu bilmelisiniz. Arıca bu saldırıların sürekli takip edilip gerekli önlemlerin alınması gerekir.

Mobil Uyumlu Web Site Tasarımı

Mobil Uyumlu Kurumsal Web Site Tasarımı

Gelişen teknoloji ile birlikte web siteleri mobil cihazlar üzerinden çok fazla kullanılmaya başlanmıştır. Hazırlanan web site tasarımınız mobil cihazlara uygun şekilde yazılmalıdır.

Yayınlanan web site tasarımınız mobil cihazlarda test edilmelidir. Kesinlikle kurumsal web site tasarımınız mobil cihazlara uygun olarak güncellenmelidir.

Web sitenizi bir ana şablonu olması gerekir, bütün sayfalar bu şablonda ki görünüm ile görünmelidir. Ayrıca sitenizin tasarımında hazır şablonlar satın alınabilir veya size özel olarak geliştirilen şablonlar kullanılabilir. Aynı şekilde web sitesi tasarımında firmanızın sipariş yönetimi, stok yönetimi vb. gibi web uygulamaları geliştirilebilir.

Sürekli Güncel Web Site Tasarımı

Sürekli Güncel Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal web siteniz firmanızın güncel etkinlikleri veya haberlerini sürekli bir şekilde yayınlaması gerekir. Sonuçta web sitesi sürekli olarak güncellenmelidir. Firmanıza ait yeni ürün, yeni etkinlik, yeni haberler vb. içerikler web sitenizde güncellenmesi gerekir.

Ayrıca firmanızda gerçekleşen ve gelişen projeler web sitenizde yer almalıdır.

Kurumsal Web Site Sosyal Medya Desteği

Kurumsal Web Site Sosyal Medya Desteği

Bu arada kurumsal web siteniz ayrıca sosyal medya üzerinde de oluşturulmalıdır. Kurumsal web siteniz ve firmanız,  ilgi haberler ve etkinlikler sosyal medya ile desteklenmelidir.

Firmanızın Kurumsal Web Sitesini sizinle beraber yapabiliriz, geliştirebiliriz, güncel tutabiliriz.

Paylaş

Kingston Yetkili Satıcı
Sandisk Yetkili Satıcı
Samsung Yetkili Satıcı
WesternDigital Yetkili Satıcı