Windows 10’a Ücretsiz Geçin!

Bildiğiniz gibi, 29 Temmuz 2015 tarihi itibariyle Windows 10 kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Aşağıda yükseltme teklifi ile ilgili detayları bulabilirsiniz

Şimdi sıra Windows 10’a geçiş yapmakta.
Hem de hiçbir ücret ödemeden!
Ücretsiz geçiş fırsatını kaçırmayın!

Windows 10'a Ücretsiz Geçin!
Windows 10’a Ücretsiz Geçiş Fırsatı

Windows 10’a Ücretsiz Geçiş Fırsatı

Windows 7, 8.1** kullanıcıları 1 yıl boyunca Windows 10’a ücretsiz geçiş hakkı kazanacaklar ve Windows 10’a geçtikten sonra cihaz ömrü boyunca ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilecekler.

Windows 10’a Ücretsiz Geçiş Nasıl Olacaktır?

Windows 10’a Ücretsiz Geçiş Nasıl Olacaktır?

Son Kullanıcılar: Haziran ayından itibaren Windows 7 ve 8.1 kullanıcılarına ücretsiz Windows 10 yükseltmelerini rezerve etmeleri için yönlendirmelerde bulunduk. Bu yönlendirmeleri takip ederek, Windows 10 için rezervasyon yaptıran kullanıcılara 29 Temmuz’dan itibaren dalgalar halinde Windows 10 ücretsiz yükseltmesini Windows Update üzerinden yükleyebilmeleri için bildirimlerde bulunmaya başladık**. Yükseltme süreciyle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kurumsal Müşteriler: Windows 7 ve 8.1’in Pro sürümlerini kullanan KOBİ müşterilerimiz Windows 10 Pro’ya ücretsiz yükseltmeyi son kullanıcılarla aynı süreci takip ederek Windows Update üzerinden yapabilir veya Windows 10 Pro’yu uygun cihazlara toplu olarak dağıtmak için Medya Yaratma Aracını kullanarak kurulum medyası oluşturabilirler. Toplu kurulum sonrasında aktivasyon için cihazların yine Windows Update’e bağlanması gerekir.

Toplu lisanslama anlaşmasında aktif Yazılım Güvencesi olan müşterilerimiz ise, 1 Ağustos itibariyle Windows 10 Enterprise ve Windows 10 Education sürümlerini Toplu Lisanslama Hizmet Merkezi (VLSC) üzerinden indirebilirler.

** Windows 10’a ücretsiz geçiş fırsatı, lisanslı Windows 7 veya Windows 8.1 işletim sistemi yüklü cihazlar için geçerli olup, Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise ve Windows RT/RT 8.1 sürümleri için geçerli değildir. Toplu lisanslama kapsamında Etkin Yazılım Güvencesi müşterileri bu teklif dışındaki diğer kurumsal Windows 10 yükseltme tekliflerinden yararlanabilirler. Yükseltme, Windows 10’un tam sürümü için söz konusu olup, Windows 10’un piyasaya çıkış tarihinden itibaren 1 yıl içinde yapılacak yükseltmelerde geçerlidir. Yükseltme yapılacak cihazlarda internet bağlantısı ve Windows Update seçeneği etkin olmalıdır. Yükseltme esnasında yaklaşık 3 Gigabyte boyutunda indirme işlemi gerçekleşecektir. Windows Phone 8.1 cihazları için Windows 10 yükseltmesinin uygunluğu OEM, mobil operatör ya da taşıyıcıya göre farklılık gösterebilir. Cihazınızın uyumluluğu ve diğer önemli kurulum bilgileri için cihazınızın üreticisine ait web sitesini ve Windows 10 teknik özellikler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için https://www.microsoft.com/tr-tr/windows/windows-10-upgrade

Firmanızın Windows 10 işletim sistemine geçişinde lisanslama ilgili teknik destek verebiliriz.

Paylaş

Kingston Yetkili Satıcı
Sandisk Yetkili Satıcı
Samsung Yetkili Satıcı
WesternDigital Yetkili Satıcı

Paylaş

Kingston Yetkili Satıcı
Sandisk Yetkili Satıcı
Samsung Yetkili Satıcı
WesternDigital Yetkili Satıcı