Web Site Tasarım Fiyatı Ne Kadar? Web Site Tasarım Nedir?

Web sitesi tasarım fiyatı için içeriklerin bilinmesi gerekir.

Siteniz, sonuçta sizi, firmanızı, markanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi internet üzerinde en iyi tanıtır. Sizi ve firmanızı en iyi şekilde güzel bir web sitesi temsil eder. İnternet üzerinde 7/24 sizin ve firmanızın, ürünlerinizin, hizmetlerinizin bilgilerini yayınlar.

Bu nedenle web site tasarımı çok önemlidir. Size özel web siteniz , benzersiz, amacına uygun ve gelişen teknoloji ile birlikte mobil cihazları desteklemelidir.

Firmamız, Web Tasarımlarını bir proje olarak planlamaktadır. Web Tasarım Proje Süreçleri uygulanarak hizmet vermektedir.

Web Tasarım Proje Süreçleri:

  • Web tasarım öngörüş ve beklenti analizi
  • Web tasarım teklif ve faaliyet planı oluşturma
  • Web tasarım ön taslak çalışması
  • Web tasarım revizyonları ve iyileştirmeleri
  • Web tasarım ön kullanıma alınması
  • Web tasarım test ve kontrollerin yapılması
  • Web tasarım son revizyonları yapılması
  • Web tasarım teslim ve yayınlanması
  • Web tasarım site güncellemesi

Firmamız mobil cihazlara uygun dinamik web sitesi tasarımları yapmaktadır. Ayrıca firmanızın B2B web portal tasarımlarını gerçekleştirebiliriz.

Dinamik web ara yüzleri ve yönetim panellerini geliştirebiliriz. İsterseniz web sitenizi birden fazla dilde tasarlayabiliriz.

Web Site Tasarım Nedir? Web Site Tasarım Fiyatı Ne Kadar?

size özel WEB TASARIM yapabiliriz, mobil cihazlara uygun WEB SİTESİ hazırlayabiliriz, bayileriniz için B2B WEB TASARIM geliştirebiliriz, dinamik ara yüz ve YÖNETİM PANELİ olan web site tasarlayabiliriz, birden fazla dilde WEB SİTE TASARIMI yazabiliriz,

Tasarım Fiyatını Etkileyen Faktörler

Sitenizin sayfa içerik bilgisine göre  web sitesi tasarım fiyatı değişir. Örneğin bir sayfalık içerik bilgisi ile 5 sayfalık içerik bilgisi aynı olabilir. Sonuç olarak sitenin tasarım fiyatları da aynı olacaktır. Mesela bir sayfalık içerik bilgisi ile 5 sayfalık içerik bilgisi farklı olabilir. Sonuçta bu sitenin tasarım fiyatı farklı olacaktır.

Web site tasarım fiyatı firmanın büyüklüğüne göre değil, bizden beklenen işin detaylarına göre fiyat belirlemekteyiz. Üstelik bazı tek sayfalık web tasarımda o kadar fazla detay olmaktadır ki 1 ay kadar sürmektedir. Bazen de çok sayfalı web sitelerinin içerikleri o kadar az ki sonuçta 1-2 hafta gibi çok kısa zamanda bitmektedir.

Ayrıca site sayfalarında kullanılan resimler, modeller, kompozisyonlar vb. materyaller web site tasarım fiyatını etkilemektedir. Çünkü kullanılan resimlerin düzenlenmesi gerekir. Kullanılan resimlerin büyüklükleri önemlidir. Resim büyüklükleri sitenin açılma ve yüklenme hızını ektiler. Ayrıca kullanılacak resimlerin size özel resimler olması gerekir. Mesela bazı resimleri internetten temin ederken, ürünler ve hizmetlerinizi tanıtan resimler dikkatli seçilmelidir. Bir başka değişle, başkasına ait ürünler sizin sitenizde olmamalıdır. Sonuç olarak web site tasarımıza zaman ayırmak ve güzel bir site tasarlamak gerekir.

Bu sebeplerden dolayı web site tasarım projelerimizi firmanızın çalışma politikalarına ve sözleşmelerine göre planlamaktayız.

Web site tasarımlarımızda içeriği zararlı (kumar, bahis, sohbet, arkadaşlık, muzır vb.) siteleri tasarlamamaktayız. Web site içeriğiniz Türkiye Kanun ve Tebliğlerine uygun olmalıdır.

Paylaş

Kingston Yetkili Satıcı
Sandisk Yetkili Satıcı
Samsung Yetkili Satıcı
WesternDigital Yetkili Satıcı