PRODATA

Bilgisayar Yazılım Donanım ve Elektronik Ltd.Şti.

Firmamız 28.04.1997 tarihinde kurulmuş olup, müşterilerimizin bilişim ihtiyaçlarına hizmetler sunmaktayız.

Firmamıza ait Linux ve Windows serverlarımız üzerinden alan adı kayıdı (domain registration) ve alan adı barındırma (web hosting) hizmetlerini sürdürmekteyiz. Firmamıza ait web ve mail sunucuların da alan adı barındırma ve mail hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimizin uygulama sunucularını, web ve mail sunucularını ve firewall (güvenlik duvarı) yönetimlerini sürdürmekteyiz. Ağ güvenliği, donanım ve yazılım ürünlerinin çözüm ortağıdır. Geniş ağ yapısında projeler ürettiğimiz için ağ ve sunucu kurulum yapılandırmalarınızı yapabiliriz. Bilgisayar bileşenlerini ve çevre birimlerini ihtiyaçlarınıza göre karşılarız.

Web site tasarım ve web uygulamaları geliştirerek çözümler sunarız. Web tasarım yazılım dillerine hakim olduğu için birden fazla yazılım dilinde web sitesi tasarımı, e-ticaret sitesi tasarımı yapabiliriz. Web sitelerinizi analiz ederek arama motorlarına uyumlu gelişmesini sağlarız. İnternet reklamları ile markanızın değerini yükseltebiliriz.

Sektörünüze özel yazılımlar ve otomasyon uygulamaları geliştiririz. Üretimde kullanılan cihazların haberleşme protokollerine ve servislerine uygun yazılımlar geliştirebiliriz.

Aldığımız eğitimler sonucunda Bilgi Güvenliği ve KVKK konularında destek sağlarız. Sunucularınızın, güvenlik duvarlarınızın ve iş yerindeki bilgisayarlarınızın güvenliğini sağlarız.

Bilişim Teknolojilerinde T-Shaped Marketer modeli ile sürekli iyileştirme sağlarız.